اطلاعیه: تا اطلاع ثانوی خدمات پرداخت آنلاین ارائه نمی گردد.

درگاه پرداخت درون برنامه ای برای اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios

درگاه پردانو

درگاه پرداخت درون برنامه ای

 

درگاه درون برنامه ای پردانو برای کسانی است که در اپلیکیشن های خود نیاز به واریز وجوه از سوی مشتریان خود را دارند. در این درگاه پذیرنده فایل اپلیکیشن خود را با یکی از فرمت های تعریف شده از سوی پردانو، در صفحه ی ایجاد درگاه آپلود کرده و پس از بررسی های لازم و مطابقت فعالیت اپلیکیشن پذیرنده با قوانین پردانو طی چند دقیقه درگاه مذکور فعال میگردد.

 

 

نحوه ی هدایت به درگاه بانکی نیز به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم میباشد که پذیرنده میتواند انتخاب کند که نحوه ی پرداخت آنلاین توسط مشتریانش به کدام صورت انجام گیرد. در این نوع درگاه، همکاری پردانو با تمامی شرکت های PSP ارائه دهنده درگاه پرداخت بوده و یک لیست از درگاه های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، به پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سداد، پرداخت الکترونیک پاسارگاد، پرداخت الکترونیک سامان، مبنا کارت آریا، کارت اعتباری ایران کیش، آسان پرداخت پرشین، پرداخت نوین آرین و شرکت سایان کارت در اختیار پذیرنده قرار میگیرد و پذیرنده از بین این لیست متنوع انتخاب میکند که خدمات پرداخت آنلاین وبسایتش از طریق کدام درگاه بانکی انجام شود.

 

 

صاحبان نرم افزارهای موبایل می توانند به کمک پردانو، بدون هیچگونه وابستگی به فروشگاه اپلیکیشن خاص و یا پرداخت کارمزد های گزاف، به صورت کاملا مستقل و با پرداخت کارمزد بسیار پایین جهت ارتقا کسب و کار خود اقدام نمایند. برای داشتن خیالی آسوده در کسب و کارهای اینترنتی خود و دریافت بهترین خدمات در حوزه پرداخت، کافیست از پردانو استفاده نمایید.