اطلاعیه: تا اطلاع ثانوی خدمات پرداخت آنلاین ارائه نمی گردد.

درگاه پرداخت اینترنتی و واسط برای وبسایت ها و وبلاگها

درگاه پردانو

درگاه پرداخت اینترنتی

 

 

در زمینه ی درگاه وبسایت، پردانو تنوع زیادی را در اختیار پذیرندگانش قرار داده است که ارائه ی چنین تنوعی در سرویس های این چنینی، بی بدیل میباشد. ما در پردانو 4 نوع درگاه استاندارد مستقیم، استاندارد غیر مستقیم، درگاه هوشمند و درگاه اختصاصی را برای پذیرندگان عزیزان در نظر گرفته ایم که در ادامه با جزییات بیشتر این درگاه های پرداخت آشنا خواهید شد:

 

درگاه استاندارد مستقیم پردانو: در این نوع درگاه، همکاری پردانو با تمامی شرکت های PSP ارائه دهنده درگاه پرداخت بوده و یک لیست از درگاه های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، به پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سداد، پرداخت الکترونیک پاسارگاد، پرداخت الکترونیک سامان، مبنا کارت آریا، کارت اعتباری ایران کیش، آسان پرداخت پرشین، پرداخت نوین آرین و شرکت سایان کارت در اختیار پذیرنده قرار میگیرد و پذیرنده از بین این لیست متنوع انتخاب میکند که خدمات پرداخت آنلاین وبسایتش از طریق کدام درگاه بانکی انجام شود. فعال سازی این درگاه در صورت مطابقت فعالیت پذیرنده با قوانین پردانو، طی چند دقیقه انجام میگیرد.

 

درگاه استاندارد غیرمستقیم (واسط) پردانو: در این درگاه مانند درگاه استاندارد مستقیم، لیست تمامی درگاه های ذکر شده ارائه خواهد شد، با این تفاوت که با استفاده از درگاه غیر مستقیم، پذیرنده این اختیار را به مشتریانش قرار میدهد تا خودشان انتخاب کنند که برای پرداخت هزینه محصول یا خدمات وبسایت خود از کدام درگاه بانکی استفاده نمایند.

 

 

درگاه پرداخت اختصاصی پردانو: این درگاه با همکاری تجاری پردانو با شرکتهای تجارت الکترونیک پارسیان (بانک پارسیان) و پرداخت الکترونیک سداد (بانک ملی) با مجوز رسمی PSP از بانک مرکزی و شبکه شاپرک در اختیار پذیرندگان قرار میگیرد. در صفحه ی پرداخت درگاه اختصاصی، آدرس سایت و نام فروشگاه پذیرنده قید شده و در واقع یک درگاه مستقیم با نام خود پذیرنده و مختص خود ایشان در اختیارشان قرار میگیرد. فعال سازی این درگاه 2 الی 7 روز کاری طول میکشد که در این بازه ی زمانی درخواست درگاه پذیرنده معلق نمانده و سیستم هوشمند پردانو، درگاه استاندارد مستقیم پردانو را در اختیار پذیرنده قرار میدهد تا درگاه اختصاصی او آماده و فعال شود.

 

درگاه پرداخت هوشمند پردانو: درگاه هوشمند پردانو در واقع قابلیتی بوده که با فعال نمودن آن، پذیرنده خدمات پرداخت آنلاین خود را از بروز هر گونه اختلال یا کندی درگاه های بانکی مصون میدارد. به این صورت که با فعالسازی این قابلیت، ضمن ایجاد درگاه های ذکر شده در صورت بروز هر گونه کندی یا اختلالی در درگاه انتخابی پذیرنده و مشتریان، سیستم هوشمند پردانو سریعا یک درگاه متصل و جایگزین را جهت پرداخت به مشتری ارائه نموده تا از هرگونه تراکنش ناموفق جلوگیری نماید. فعال سازی این درگاه برای پذیرندگان هزینه ای نداشته و به صورت آنی انجام می شود.

 

 

درگاه پرداخت برای وبلاگ ها: 2 قابلیت دکمه پرداخت و فاکتور پرداخت، ابزارهای ویژه ای هستند که ضمن ارائه ی درگاه های متنوع برای پذیرندگان تعبیه شده اند. پذیرندگانی که فعالیت فروش آنلاین خود را در وبلاگ های شخصیشان ارائه میدهند با استفاده از این دو ابزار ارائه شده از سوی پردانو، میتوانند یک درگاه برای فروش آنلاین خود دریافت نمایند. لازم به ذکر است که این دو ابزار قابل استفاده در وبسایت ها نیز می باشد.

 

در صورت وجود هر گونه سوال یا درخواستی، پشتیبانان پردانو همواره از طریق تیکت، تلفن و ایمیل در خدمت شما خواهند بود.