اطلاعیه: تا اطلاع ثانوی خدمات پرداخت آنلاین ارائه نمی گردد.

درگاه پرداخت شخصی برای اشخاص و شبکه های اجتماعی

درگاه پردانو

درگاه پرداخت شخصی برای اشخاص و شبکه های اجتماعی

 

این سرویس در حال حاضر غیر فعال می باشد.

 

این روزها وقتی صحبت از درگاه پرداخت آنلاین میشود ذهن همگان به صورت ناخود آگاه سمت کسب و کارهای تجاری بزرگ و یا مدیران وبسایت های بزرگ و کوچک جلب میشود، غافل از اینکه اشخاص عادی بدون وبسایت هم میتوانند برای خود درگاه پرداخت آنلاین داشته باشند و چه بسا این امر در زمینه تجارت الکترونیک میتواند بسیار سازنده و تاثیر گزار گردد. پس به دنبال گسترش تجارت الکترونیک در زمینه های شخصی، ایجاد درگاه برای برای تمامی افراد بدون نیاز به داشتن صفحه ی وب خاصی در بستر اینترنت فکری بود که در ذهن ها خطور کرد.

 

شبکه های مجازی نیز امروزه جایگاه خود را در بخش های مختلف زندگی ما باز کرده اند به گونه ای که ما نه تنها برای ارتباطات شخصی بلکه در سطح آماری بزرگتر جهت ایجاد کسب و کار و تبلیغ، از این شبکه ها از جمله اینستاگرام و تلگرام استفاده میکنیم. اگر شما دارای کسب و کار در شبکه های اجتماعی هستید ما دراین زمینه نیز شما را تنها نگذاشته ایم و درگاه پرداخت شخصی را برای این نوع از کسب و کارها ارائه داده ایم. به گونه ای که با استفاده از این درگاه پرداخت، مشتریان شما میتوانند به راحتی پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند و شما نیز در جریان تمام تراکنش ها و فروش محصولات خود خواهید بود.

 

درگاه پرداخت شخصی، خدمتیست که برای اولین بار در وب فارسی از سوی پردانو ارائه شده است. با استفاده از درگاه شخصی پردانو، دیگر نیازی به ارائه شماره کارت خود به مشتریانتان و مشکلات بررسی اینکه کدام مشتری چه مبلغی را در چه زمانی و بابت کدام محصول واریز کرده و همچنین تایید وجوه واریزی به حسابهای بانکیتان را نخواهید داشت.

 

 

با استفاده از این درگاه هر شخصی میتواند برای خود یک درگاه پرداخت مستقل و بدون نیاز به داشتن وبسایت یا هرگونه دانش فنی داشته باشد. به صورتی که نام او به عنوان یک زیر دامنه از نام پردانو مانند yourname.pardano.ir قرار گرفته و با ارائه ی این لینک به مشتریان، امکان اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی و واریز وجوه از جانب مشتریان آن شخص میسر خواهد شد.

 

در درگاه شخصی، پذیرنده میتواند تعیین کند که برای ارتباط و احراز هویت، چه مشخصاتی را از مشتری خود دریافت نماید. به این صورت که هنگام ایجاد درگاه شخصی، گزینه های مورد نظر خود را فعال نموده تا مشتری در هنگام پرداخت وجه، ملزم به وارد کردن اطلاعات خواسته شده همچون نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تماس و یا توضیحات مربوطه گردد. تغییرقالب ظاهری درگاه شخصی در 5 طرح متفاوت و همچنین بارگذاری عکس پذیرنده از جمله امکانات جذاب دیگریست که در این نوع درگاه از سوی پردانو ارائه شده است.

 

 فعالسازی این نوع درگاه نیز در صورت مطابقت فعالیت پذیرنده با قوانین پردانو طی چند دقیقه انجام خواهد شد. با امید به اینکه بتوانیم بخشی از مشغله های کسب و کارهای اینترنتی شما را رفع نماییم.