اطلاعیه: تا اطلاع ثانوی خدمات پرداخت آنلاین ارائه نمی گردد.

در رسانه ها

درگاه پردانو

معرفی پردانو در برنامه به روز از شبکه سه سیما

منبع - 5 خرداد 1396

 

 

 

معرفی پردانو به عنوان برگزیده جشنواره وب ایران در گروه خدمات مالی و بانکی

منبع - 29 بهمن 1395

 

 

 

معرفی پردانو در خبرگزاری ایلنا

منبع - 25 دی 1395

به گزارش ایلنا، این شرکت یک شرکت تجارت الکترونیک است که برای ارتقای کسب و کار کاربران خود اقدام به طراحی و ارائه طرح های جدید و منحصر به فرد کرده است.
در این گزارش به یکی از خدمات این شرکت در بخش تجارت الکترونیک می‌پردازیم که برای  سهولت و گسترش تجارت الکترونیک در زمینه های پرداخت آنلاین، واحد پردانو را طراحی و ارائه داده که درگاه واسط پرداخت و دارای بخش ها و خدمات مختلفی است؛ خدمات این بخش شامل ارائه درگاه‌های متفاوت برای تمام صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در زمینه‌های مختلف است

 

 

معرفی پردانو در پایگاه خبری وبسایت های ایران

منبع - 20 خرداد 1396

پردانو یکی از خدمات شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن است. این سامانه در جهت توسعه وب ایران و تولید یک سامانه تخصصی و جامع در زمینه پرداخت‌های اینترنتی راه‌اندازی شده است.
ایجاد این سامانه به منظور خدمات‌دهی تخصصی‌تر و در عین حال آسانتر به تمامی کاربران ایرانی صورت پذیرفته و بزرگترین هدف سامانه این است که خدمات ارائه شده با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ارایه گردد.

 

 

معرفی پردانو در وبسایت یک پزشک

منبع - 28 دی 1395

شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام به دلیل در دسترس بودن و جامعه ی آماری بالا، از جمله بهترین بسترها برای تبلیغ و رونق کسب وکارهای اینترنتی میباشد. اگر شما دارای این نوع کسب و کار هستید، پردانو دراین زمینه نیز درگاه آسان را برای شما ارائه داده است. به گونه ای که با استفاده از درگاه آسان، لینک کوتاه و متصل به درگاه پرداخت آنلاین ایجاد شده و با گذاشتن این لینک در صفحه ی خود مشتریان میتوانند پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند و شما در جریان تمامی این تراکنشها خواهید بود.

 

 

معرفی پردانو در وبسایت خبری آی تی رسان

منبع - 15 دی 1395

زمانی که شما یک وب سایت اینترنتی جهت توسعه و گسترش فروشگاه خود ایجاد می کنید یا یک کسب وکار بزرگ یا کوچک اینترنتی مخصوص حرفه ی خود راه اندازی می کنید به یک درگاه پرداخت اینترنتی نیازمندید تا مشتریان شما بتوانند به صورت آنلاین وجه خود را پرداخت نمایند. پردانو این امکان را به شما خواهد داد تا به طور همزمان از چندین درگاه بانکی جهت انجام تراکنش های خود استفاده کنید و در صورت قطع بودن یک درگاه، پردانو بلافاصله درگاه پیش فرض را تغییر می دهد تا اختلالی در تراکنش ها به وجود نیاید

 

 

معرفی پردانو در مجله اینترنتی گویا آی تی

منبع - 15 دی 1395

پردانو در کنار صاحبان کسب و کارهای برنامه نویسی، نرم افزاری و اپلیکیشن های موبایل نیز حضور فعال دارد، درگاه پرداخت درون برنامه ای پردانو، درگاهیست ک صاحبان این نوع کسب و کارها میتوانند بدون هیچ نوع وابستگی به فروشگاه اپلیکیشن خاصی و با کارمزد بسیار پایین با خیالی آسوده به درآمد زایی بپردازند.
همچنین درگاه پرداخت اینترنتی پردانو برای صاحبان وبسایت های کوچک و بزرگ به منظور توسعه ی فروشگاه هایشان موجود است

 

 

معرفی پردانو در نشریه آنلاین یک پزشک

منبع - 18 دی 1395

ایجاد یک سامانه و درگاه پرداخت اختصاصی، کار چندان ساده‌ای نیست و گاهی مستلزم استفاده از برنامه‌نویس و طی شدن زمانی نسبتا طولانی است. اما خوشبختانه من به تازگی با سامانه پرداخت پردانو آشنا شدم که این کار بسیار آسان و ساده می‌کند.
هم اکنون زمان انحصار در بخش پرداخت اپلیکیشن ها به پایان رسیده است. توسعه‌دهندگان اپلیکیشن بدون وابستگی به یک سرویس دهنده ی خاص و به صورت کاملا مستقل می‌توانند از امکانات پردانو، برای ایجاد سامانه پرداخت درون‌برنامه‌ای بهره برده و با کارمزد بسیار پایینتر از سرویسهای مشابه، اپلیکیشن خود را به درگاه پرداخت بانکی متصل نمایند.

 

 

معرفی پردانو در مجله آی تی ایران

منبع - 14 دی 1395

درگاه پردانو، یک درگاه واسط آنلاین برای تمامی کسب‌وکارهای اینترنتی از جمله وب‌سایت‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، اپلیکیشن‌های موبایل و حتی کاربران بدون سایت است. ما در درگاه پرداخت آنلاین پردانو به دنبال ایجاد بهترین شرایط جهت رفاه حال کاربران خود می‌باشیم. کافی است که در سایت پردانو ثبت نام کنید و پس از تأیید هویت شما از جانب پشتیبانی، بدون نیاز به پرداخت هزینه و اخذ مجوز خاصی، وب‌سایت مورد نظر خود را ثبت کرده و با خیالی راحت به کسب‌وکار خود بپردازید.

 

 

معرفی پردانو در وبسایت نت استارت

منبع - 11 دی 1395

سامانه پرداخت آنلاین پردانو حتی اگر وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی هم نداشته باشید یک فروشگاه رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد که از قبل به درگاه پرداخت متصل شده و نیاز به هیچ‌گونه پیکربندی یا تنظیمات فنی ندارد. این اولین درگاه پرداخت اینترنتی وب فارسی است که قابلیت ساخت فروشگاه اینترنتی را دارد. راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی هیچ‌گاه به این سادگی نبوده است. کافیست در پردانو رایگان ثبت‌نام کنید و پس از تأیید هویت، بدون نیاز به پرداخت هزینه، دانش فنی یا اخذ مجوز خاصی یک کسب و کار اینترنتی مستقل راه‌اندازی کنید.