اطلاعیه: تا اطلاع ثانوی خدمات پرداخت آنلاین ارائه نمی گردد.

درگاه پرداخت آسان برای شبکه های اجتماعی

درگاه پردانو

( این سرویس در حال حاضر غیر فعال است )

 

شبکه های مجازی امروزه جایگاه خود را در بخش های مختلف زندگی ما باز کرده اند به گونه ای که ما نه تنها برای ارتباطات شخصی بلکه در سطح آماری بزرگتر جهت ایجاد کسب و کار و تبلیغ، از این شبکه ها از جمله اینستاگرام و تلگرام استفاده میکنیم. اگر شما دارای کسب و کار در شبکه های اجتماعی هستید ما دراین زمینه شما را تنها نگذاشته ایم و درگاه پرداخت آسان را برای این نوع از کسب و کارها ارائه داده ایم. به گونه ای که با استفاده از درگاه پرداخت آسان، مشتریان شما میتوانند به راحتی پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند و شما نیز در جریان تمام تراکنش ها و فروش محصولات خود خواهید بود. ما در پردانو دو نوع درگاه آسان ساده و پیشرفته ی پردانو را برای پذیرندگان ارائه داده ایم:

 

 

درگاه آسان ساده ی پردانو: در این درگاه یک لینک به سلیقه ی خود پذیرنده با نام دلخواه او ایجاد میشود که در این لینک، پذیرنده قیمت مورد نظر، ایمیل و شماره تلفن پشتیبانی و آدرس شبکه ی اجتماعی خود را وارد کرده و پس از ثبت این درگاه و فعال شدن آن از جانب پشتیبانان پردانو طی چند دقیقه، این لینک قابلیت به اشتراک گذاری در بسترهای مختلف را خواهد داشت که با کلیک بر روی آن لینک، مشتری به درگاه بانکی هدایت شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت میکند.

 

درگاه آسان پیشرفته ی پردانو: در این درگاه نیز مانند درگاه آسان ساده، یک لینک با سلیقه ی خود پذیرنده با نام دلخواه ایشان ایجاد میشود. با این تفاوت که هنگام ایجاد درگاه، پذیرنده میتواند برای تراکنش های موفق و تراکنش های ناموفقی که انجام میشود دو لینک تعریف کند تا مشتری پس از انجام تراکنش به آنها هدایت گردد. همچنین پذیرنده میتواند برای ایجاد ارتباط با مشتری یا اهراز هویت، اطلات تماسی مانند شماره ی تلفن، آدرس ایمیل و ... را از مشتری دریافت نماید. برای این کار کافیست که بخش گزینه ی مورد نظر خود را در هنگام ایجاد درگاه فعال نموده تا مشتری در هنگام پرداخت ملزم به وارد کردن اطلاعات مورد نظر گردد.

 

با امید به اینکه بتوانیم بخشی از مشغله های کسب و کارهای اینترنتی شما را رفع نماییم.