با قابلیت پرداخت مهمان بدون عضویت در سامانه، از وب سایتهای محبوب خود حمایت مالی کنید !
مرکز تماس 021-47626541
پست الکترونیک support@pardano.com

هزینه خدمات

تعرفه تسویه حساب ها و کارمزد درگاه های پردانو

ما در پردانو همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع ‌ترین و با کیفیت ترین خدمات را با کمترین هزینه برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم. ما برای کسب و کار‌های بزرگ با تراکنش های بالا، طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات نوآورانه پردانو دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه و کاهش کارمزد با ما تماس بگیرید.
تعرفه سطح استاندارد ویژه
درگاه وب‌سایت (دارای نماد اعتماد) رایگان رایگان
درگاه وب‌سایت (عادی) 1 درصد رایگان
درگاه درون برنامه ای 1 درصد رایگان
درگاه شخصی 1 درصد رایگان
درگاه آسان 1 درصد رایگان
  • سطح استاندارد: در این سطح تسویه حساب ها بین 1 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت از سوی پردانو ثبت و تایید می شود. کارمزد تسویه شتاب بر اساس کارمزد بانکی، کارمزد تسویه پایا کاملا رایگان و کارمزد تسویه اتوماتیک نیز 500 تومان می باشد.
  • سطح ویژه: در این سطح کارمزد تمامی درگاه ها رایگان بوده و تسویه حساب ها به صورت هفتگی، اتوماتیک و کاملا رایگان انجام می پذیرد. به عبارتی دیگر در سطح ویژه، خدمات پردانو به صورت کاملا رایگان ارائه می شود.
  • پرداخت با استفاده از کیف پول، در وبسایت تمامی پذیرندگان پردانو کاملا رایگان است. این سرویس برای پذیرندگان در هر دو سطح استاندارد و ویژه، فعال و قابل استفاده می باشد.
  • هیچگونه محدودیتی در تعداد درخواستهای تسویه حساب چه به صورت شتاب و چه به صورت پایا وجود نداشته و به هر تعدادی را میتوانید در سطح استاندارد در طول شبانه روز ثبت فرمایید.