با قابلیت سطح ویژه از خدمات پردانو به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.
مرکز تماس 021-47626541
پست الکترونیک support@pardano.com

درگاه پرداخت شخصی برای تمامی افراد

درگاه پردانو

این روزها وقتی صحبت از درگاه پرداخت آنلاین میشود ذهن همگان به صورت ناخود آگاه سمت کسب و کارهای تجاری بزرگ و یا مدیران وبسایت های بزرگ و کوچک جلب میشود، غافل از اینکه اشخاص عادی بدون وبسایت هم میتوانند برای خود درگاه پرداخت آنلاین داشته باشند و چه بسا این امر در زمینه تجارت الکترونیک میتواند بسیار سازنده و تاثیر گزار گردد. پس به دنبال گسترش تجارت الکترونیک در زمینه های شخصی، ایجاد درگاه برای برای تمامی افراد بدون نیاز به داشتن صفحه ی وب خاصی در بستر اینترنت فکری بود که در ذهن ها خطور کرد.

 

درگاه پرداخت شخصی، خدمتیست که برای اولین بار در وب فارسی از سوی پردانو ارائه شده است. با استفاده از درگاه شخصی پردانو، دیگر نیازی به ارائه شماره کارت خود به مشتریانتان و مشکلات بررسی اینکه کدام مشتری چه مبلغی را در چه زمانی و بابت کدام محصول واریز کرده و همچنین تایید وجوه واریزی به حسابهای بانکیتان را نخواهید داشت.

 

 

با استفاده از این درگاه هر شخصی میتواند برای خود یک درگاه پرداخت مستقل و بدون نیاز به داشتن وبسایت یا هرگونه دانش فنی داشته باشد. به صورتی که نام او به عنوان یک زیر دامنه از نام پردانو مانند yourname.pardano.ir قرار گرفته و با ارائه ی این لینک به مشتریان، امکان اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی و واریز وجوه از جانب مشتریان آن شخص میسر خواهد شد.

 

در درگاه شخصی، پذیرنده میتواند تعیین کند که برای ارتباط و احراز هویت، چه مشخصاتی را از مشتری خود دریافت نماید. به این صورت که هنگام ایجاد درگاه شخصی، گزینه های مورد نظر خود را فعال نموده تا مشتری در هنگام پرداخت وجه، ملزم به وارد کردن اطلاعات خواسته شده همچون نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تماس و یا توضیحات مربوطه گردد. تغییرقالب ظاهری درگاه شخصی در 5 طرح متفاوت و همچنین بارگذاری عکس پذیرنده از جمله امکانات جذاب دیگریست که در این نوع درگاه از سوی پردانو ارائه شده است.

 

لازم به ذکر است که در درگاه شخصی، درگاه بانکی تمامی شرکتهای PSP ارائه دهنده درگاه پرداخت از جمله شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، به پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سداد، پرداخت الکترونیک پاسارگاد، پرداخت الکترونیک سامان، مبنا کارت آریا، کارت اعتباری ایران کیش، آسان پرداخت پرشین، پرداخت نوین آرین و شرکت سایان کارت برای پذیرنده لیست میشود. فعالسازی این نوع درگاه نیز در صورت مطابقت فعالیت پذیرنده با قوانین پردانو طی چند دقیقه انجام خواهد شد.

 

با امید به اینکه بتوانیم بخشی از مشغله های کسب و کارهای اینترنتی شما را رفع نماییم.