مرکز تماس 021-47626541
پست الکترونیک support@pardano.com

درگاه پرداخت شخصی چیست؟

اخبار پردانو

این روزها وقتی صحبت از درگاه پرداخت آنلاین میشود ذهن همگان به صورت ناخود آگاه سمت بیزنس های بزرگ و یا مدیران وبسایت های بزرگ و کوچک جلب میشود، غافل از اینکه اشخاص عادی چه مدیران وبسایت های بزرگ و چه صاحبان کسب و کارهای کوچک بدون وبسایت هم میتوانند برای خود درگاه پرداخت آنلاین داشته باشند و چه بسا این امر در زمینه تجارت الکترونیک میتواند بسیار سازنده و تاثیر گزار گردد. پس به دنبال گسترش تجارت الکترونیک در زمینه های شخصی، ایجاد درگاه برای برای تمامی افراد بدون نیاز به داشتن صفحه ی وب خاصی در بستر اینترنت فکری بود که در ذهن ها خطور کرد.

 

درگاه پرداخت شخصی


شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن در واحد پردانو این افتخار را دارد تا با طراحی و ارائه ی درگاه پرداخت شخصی پردانو برای اولین بار در وب فارسی، برای تمامی افرادی که در این قسمت از تجارت الکترونیک با محدودیت مواجه بودند این محدودیت را برداشته و این امکان را فراهم آورده تا این اشخاص بتوانند با خیالی آسوده به کسب و کار خود بپردازند. درگاه شخصی پردانو یک درگاه متصل به تمامی بانک ها میباشد که شخص میتواند در هر زمینه از تجارت که مشغول کسب درآمد در آن میباشد با استفاده از این درگاه وجوه خود را از طرف حساب های خود در یافت نماید.


پذیرنده با استفاده از درگاه شخصی امکان استفاده از درگاه تمامی بانک ها را داراست و مانند صاحبان هر کسب و کار بزرگ و کوچکی میتواند در پنل خود شاهد تراکنش های انجام شده در طول روز باشد و به مشخصات مشتریان خود اشراف کامل داشته باشد. بنابراین با استفاده از درگاه شخصی هرکسی در هر گوشه از دنیا با هر کسب و کاری بدون نیاز به داشتن وب سایت برای خودش به صورت شخصی یک درگاه داشته باشد و پروسه های پرداختی آنلاین خود را به آسودگی انجام دهند.
                                   
لازم به ذکر است که بدانید درگاه شخصی پردانو حتی برای مدیران کسب و کارهای بزرگ و دارندگان وب سایت ها و صفحات مختلف وب هم پر کاربرد بوده و این افراد میتوانند برای تراکنش های شخصی خود بدون استفاده از وبسایت ها یا صفحات فعال دیگری که در اینترنت دارند یک درگاه شخصی داشته تا بتوانند شخصا پیگیر تراکنش های خصوصی خود باشند. بنابراین ارائه ی درگاه شخصی یک طرح نو و پرکاربرد برای تمامی افراد با فعالیت درتمامی زمینه ها میباشد. برای بهره مند شدن از این امکان جذاب کافیست در سایت www.pardano.com عضو شده و در محدودترین زمان ممکن صاحب درگاه مخصوص خود گردید و به کسب و کار خود بپردازید.

تسویه حساب در درگاه پرداخت شخصی نیز به دو صورت امکان پذیر میباشد که نوع اول تسویه حساب به صورت روزانه و به تعداد دلخواه در طول روز است که کارمزد ناچیزی از جانب پردانو به آن تعلق میگیرد. نوع دوم تسویه حساب سطح ویژه نام دارد که دراین بخش روزی که در آن پذیرنده سطح ویژه را برای پنل خود انتخاب میکند روز تسویه حساب او در طول هفته خواهد بود، بدین ترتیب تسویه حساب یک روز در هفته و به صورت رایگان برای پذیرندگان انجام میگیرد.

در بخش پشتیبانی پردانو نیز پشتیبانان به صورت 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمت به پذیرندگان میباشند و تمامی شما عزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق تماس تیکت و ایمیل به پشتیبانان رسانده وپاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
آرزوی ما در پردانو جلب رضایت شما عزیزان میباشد.